Курси валют Прогноз погоди Ціни на пальне
Повернутися на головну | Львів.proUA.com

proUA.com

 

Додати до ВибраногоДодати до Вибраного Зробити стартовою сторінкоюЗробити стартовою
загрузка...


читайте також
15:12 Торги на міжбанку закрилися в діапазоні 8,0735-8,0765 грн/дол
15:00 Львів затримує остаточний підрахунок результатів виборів в Україні
14:52 Денис Силантьєв та Яна Клочкова вчитимуть львівських дітлахів плавати
14:41 Винищувач ізраїльських літаків повертається на пост міністра оборони?
14:32 Штаб Януковича оскаржує результати голосування на дільницях Львівщини
14:26 У Львові ліквідовують підвальні котельні
14:14 Блок Литвина готовий вступити в коаліцію з Партією регіонів
14:01 Зварича продовжуватимуть утримувати під вартою для ознайомлення з матеріалами справи
13:50 Квартплату у Львові не збільшуватимуть - депутат Смірнов
13:39 Суд взяв до розгляду позов Зварича до Ющенка



інше




Львівські новини Архів


Регіонали зафіксували на Львівщині тисячі порушень під час виборів
Львівський портал / 09.02.2010 15:21

На Львівщині зафіксовано тисячі порушень виборчого законодавства. Про це у коментарі «Львівському порталу» заявив керівник виборчого штабу кандидата на посаду президента України Віктора Януковича на Львівщині Петро Писарчук.

Зокрема, за словами П.Писарчука, найпоширенішими порушеннями під час ІІ туру виборів президента була агітація у день виборів, підкуп виборців, залякування та побиття прихильників Януковича.          

«Я знаю, що на Львівщині зафіксовано безліч порушень, які значно підвищили кількість голосів, які набрала тут Юлія Тимошенко», - запевнив керівник виборчого штабу Януковича у Львівській області.

За словами П.Писарчука, з ініціативи штабу був проведений перерахунок голосів на виборчій дільниці у Пустомитах. «Після перерахунку голосів було зафіксовано, що сім голосів виборців за Януковича були покладені в купку за Тимошенко. Крім цього більше 60 бюлетенів «проти обох» або зіпсованих бюлетенів також були зараховані Тимошенко. Тобто 68 голосів лише на одній дільниці члени дільничної виборчої комісій незаконно зарахували Тимошенко», - розповів він.

Ще один показовий факт, на переконання Петра Писарчука, голосування у селі Плугів Золочівського району, у якому голова сільради втручалася в роботу виборчої комісії. Зокрема, вона змусила членів комісії взяти скриньку і піти по селу до 34 осіб, які навіть не писали заяви про голосування вдома.

«Отак пройшли вибори на Львівщині. Представники БЮТ не бачать порушень у себе під носом. Якщо б вони продемонстрували на Львівщині дійсно демократичні підходи, то вони могли б кричати, що щось на так робилося в Луганську», - наголосив Петро Писарчук.  

Загрузка
Загрузка...

Коментарі



Робота у Львові
Загрузка...